Individuální výsledky na šachovnicích  6.ročníku Memoriálu J.Kříže a Z. Zdobiny
1. šachovnice
Los Los Příjmení Jméno Oddíl ELO prům.ELO 1.kolo Celk. 2.kolo Celk. 3.kolo Celk. 4.kolo Celk. 5.kolo Celk. 6.kolo Celk. 7.kolo Celk. Progres suma Pořadí
1 2 Lechtýnský Jiří Pardubice 2370 2310 1 1 1 2 1 3 1 4 1 5 0,5 5,5 0,5 6 26,5 6 1
5 16 Jaček Martin Emerge MB 2154 2095 1 1 1 2 1 3 0 3 1 4 1 5 1 6 24 6 2
2 21 Doležal Radoslav Biomedica Říčany 2388 2223 1 1 1 2 1 3 0 3 1 4 0,5 4,5 1 5,5 23 5,5 3
3 3 Vltavský Vladimír Ateso Jablonec 2240 2204 1 1 1 2 0 2 1 3 0,5 3,5 0,5 4 1 5 20,5 5 4
7 17 Melich Jindřich Pankrác 2050 2005 1 1 0 1 0,5 1,5 1 2,5 1 3,5 0,5 4 0,5 4,5 18 4,5 5
13 8 Mudra Pavel Sokol Bakov 1750 1797 0 0 1 1 1 2 1 3 0 3 1 4 0,5 4,5 17,5 4,5 6
9 1 Kryšpín Libor AŠ MB 2028 1960 1 1 0 1 0 1 1 2 1 3 1 4 0 4 16 4 7
18 14 Diviš Jaroslav AŠ MB 1250 1250 0 0 0 0 1 1 1 2 1 3 0 3 1 4 13 4 8
6 6 Záhorbenský Jaroslav Joly Lysá 2108 2038 1 1 1 2 0 2 1 3 0,5 3,5 0 3,5 0 3,5 18,5 3,5 9
14 9 Hybner Martin Sokol Bakov 1839 1790 1 1 0,5 1,5 1 2,5 0 2,5 0 2,5 0 2,5 1 3,5 16 3,5 10
10 23 Crha Pavel Emerge MB 1950 1924 1 1 0 1 0,5 1,5 1 2,5 0 2,5 0 2,5 1 3,5 14,5 3,5 11
12 13 Kopecký František Motorlet Pha 1922 1876 0 0 0 0 1 1 0 1 1 2 1 3 0,5 3,5 10,5 3,5 12
15 20 Lochman Václav Neratovice 1622 1665 0 0 0,5 0,5 1 1,5 0 1,5 0 1,5 1 2,5 0,5 3 10,5 3 13
11 5 Vichnar David AŠ MB 2010 1885 0 0 1 1 0 1 0 1 1 2 0 2 1 3 10 3 14
8 7 Rigo Imrich Sokol Bakov 1971 1986 1 1 0 1 0 1 0 1 1 2 0,5 2,5 0 2,5 11 2,5 15
20 12 Hanzlík Jiří Sokol Dobrovice 1250 1175 0 0 0,5 0,5 0 0,5 1 1,5 0 1,5 1 2,5 0 2,5 9 2,5 16
16 15 Redek František Sokol Dobrovice 1320 1435 0 0 1 1 0 1 1 2 0 2 0 2 0 2 10 2 17
4 22 Blaháček Evžen Ateso Jablonec 2137 2106 0 0 0 0 1 1 0 1 0 1 0,5 1,5 0,5 2 6,5 2 18
17 11 Karafiát Václav Sokol Dobrovice 1500 1386 0 0 0,5 0,5 0 0,5 0 0,5 0 0,5 1 1,5 0 1,5 5 1,5 19
19 18 Müller Josef Sokol Bakov 1250 1250 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 20
                                               
2. šachovnice
Los Los Příjmení Jméno Oddíl ELO prům.ELO 1.kolo Celk. 2.kolo Celk. 3.kolo Celk. 4.kolo Celk. 5.kolo Celk. 6.kolo Celk. 7.kolo Celk. Progres suma Pořadí
1 19 Kopal Josef Ateso Jablonec 2250 2310 1 1 1 2 0,5 2,5 1 3,5 1 4,5 0,5 5 1 6 24,5 6 1
4 18 Zelený Tomáš Ateso Jablonec 2075 2106 1 1 1 2 1 3 0,5 3,5 1 4,5 0 4,5 1 5,5 24 5,5 2
3 20 Kadeřábek Jiří Slavia Turnov 2169 2204 1 1 0,5 1,5 0,5 2 0,5 2,5 1 3,5 0,5 4 1 5 19,5 5 3
8 10 Richter Martin Sokol Bakov 2001 1986 1 1 0 1 0 1 1 2 1 3 1 4 1 5 17 5 4
2 13 Vavřinec Tomáš Biomedica Říčany 2059 2223 0,5 0,5 1 1,5 0,5 2 0 2 1 3 0,5 3,5 1 4,5 17 4,5 5
11 4 Ulrich David AŠ MB 1760 1885 0 0 1 1 0 1 0,5 1,5 1 2,5 1 3,5 1 4,5 14 4,5 6
6 3 Šperl Hynek Sokol Kšice 1969 2038 1 1 0,5 1,5 0,5 2 1 3 0 3 1 4 0 4 18,5 4 7
7 22 Bureš Jiljí Motorlet Pha 1961 2005 1 1 0,5 1,5 0,5 2 0,5 2,5 1 3,5 0,5 4 0 4 18,5 4 8
10 24 Klain Václav Emerge MB 1899 1924 1 1 0,5 1,5 0,5 2 1 3 0 3 0 3 1 4 17,5 4 9
20 14 Klobušiak Miroslav Sokol Dobrovice 1100 1175 0 0 1 1 0 1 1 2 0 2 1 3 1 4 13 4 10
9 1 Kočí Václav AŠ MB 1892 1960 1 1 0 1 1 2 0,5 2,5 0 2,5 1 3,5 0 3,5 16 3,5 11
15 7 Krůta Jaroslav Neratovice 1709 1665 1 1 0 1 1 2 0,5 2,5 0 2,5 1 3,5 0 3,5 16 3,5 12
12 8 Plaček Lubomír Motorlet Pha 1831 1876 0,5 0,5 0 0,5 1 1,5 0 1,5 1 2,5 1 3,5 0 3,5 13,5 3,5 13
13 12 Švejdar Luděk Sokol Bakov 1845 1797 0 0 1 1 0 1 1 2 0 2 0 2 1 3 11 3 14
17 2 Šoltys Roman Sokol Dobrovice 1272 1386 0 0 0 0 0 0 1 1 0 1 1 2 1 3 7 3 15
14   Linhart Jiří Sokol Bakov 1741 1790 0 0 1 1 1 2 0 2 0 2 0 2 0 2 11 2 16
16   Suchomel Oldřich Sokol Bakov 1550 1435 0 0 1 1 0 1 0 1 1 2 0 2 0 2 9 2 17
5 17 Jaček Miloslav Emerge MB 2037 2095 0 0 0 0 1 1 0 1 1 2 0 2 0 2 8 2 18
19 9 Paldus Jan Sokol Bakov 1250 1250 0 0 0 0 1 1 0 1 0 1 0 1 0 1 5 1 19
18 5 Redek Daniel Sokol Dobrovice 1250 1250 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 20