Výsledky 6.ročníku Memoriálu J.Kříže a Z. Zdobiny

26.ledna 2002
v zasedací místnosti kina v Bakově nad Jizerou
hrací systém: 2x20 min.; 7 kol švýcarským systémem

Seznam hráčů

Uváděné ELO je průměr národního obou hráčů.


Ne  Jméno                                   Nár   Klub                      

1.  Lechtýnský J., Kopal J.           2310 Pardubice + Ateso Jablonec
2.  Doležal R., Vavřinec T.           2223 Biomedica Říča            
3.  Vltavský V., Kadeřábek J.      2204 Ateso Jablonec            
4.  Blaháček E., Zelený T.            2106 Ateso Jablonec            
5.  Jaček M., Jaček M.                2095 Emerge MB                 
6.  Záhorbenský J., Šperl H.        2038 Joly Lysá + Sokol Kšice   
7.  Melich J., Bureš J.                  2005 Pankrác + Motorlet Pha    
8.  Rigo I., Richter M.                 1986 Sokol Bakov               
9.  Kryšpín L., Kočí V.               1960 AŠ MB                     
10. Crha P., Klain V.                  1924 Emerge MB                 
11. Vichnar D., Ulrich D.            1885 AŠ MB                     
12. Kopecký F., Plaček L.         1876 Motorlet Praha            
13. Mudra P., Švejdar L.           1797 Sokol Bakov               
14. Hybner M., Linhart J.           1790 Sokol Bakov               
15. Lochman V., Krůta J.           1665 Spolana Neratovice        
16. Redek F., Suchomel O.        1435 Sokol Bakov               
17. Karafiát V., Šoltys R.           1386 Sokol Dobrovice           
18. Diviš J., Redek D.                1250 AŠ MB + Sokol Dobrovice   
19. Müller J., Paldus J.               1250 Sokol Bakov               
20. Hanzlík J., Klobušiak M.      1175 Sokol Dobrovice           

Výsledná tabulka

Místo Jméno                     Nár. Klub                       Skóre Progr. Buch. Stř.-B.  

  1   Lechtýnský J., Kopal J.   2310 Pardubice + Ateso Jablonec 12      51.0  58.5    41.0 6
  2   Vltavský V., Kadeřábek J. 2204 Ateso Jablonec             10      40.0  59.5    40.0 5
  3   Doležal R., Vavřinec T.   2223 Biomedica Říča             10      40.0  58.0    40.5 5
  4   Melich J., Bureš J.       2005 Pankrác + Motorlet Pha     8.5     36.5  55.5    39.0 3
  5   Jaček M., Jaček M.        2095 Emerge MB                  8       32.0  50.5    36.5 2
  6   Záhorbenský J., Šperl H.  2038 Joly Lysá + Sokol Kšice    7.5     37.0  58.0    42.0 3
  7   Crha P., Klain V.         1924 Emerge MB                  7.5     32.0  56.5    40.5 3
  8   Kryšpín L., Kočí V.       1960 AŠ MB                      7.5     32.0  51.0    40.0 3
  9   Blaháček E., Zelený T.    2106 Ateso Jablonec             7.5     30.5  49.5    35.5 2
 10   Mudra P., Švejdar L.      1797 Sokol Bakov                7.5     28.5  51.0    37.0 3
 11   Rigo I., Richter M.       1986 Sokol Bakov                7.5     28.0  47.5    31.5 3
 12   Vichnar D., Ulrich D.     1885 AŠ MB                      7.5     24.0  47.5    34.5 3
 13   Kopecký F., Plaček L.     1876 Motorlet Praha             7       24.0  43.5    32.5 3
 14   Lochman V., Krůta J.      1665 Spolana Neratovice         6.5     26.5  47.5    35.0 2
 15   Hanzlík J., Klobušiak M.  1175 Sokol Dobrovice            6.5     22.0  35.5    26.5 3
 16   Hybner M., Linhart J.     1790 Sokol Bakov                5.5     27.0  50.5    36.0 2
 17   Karafiát V., Šoltys R.    1386 Sokol Dobrovice            4.5     12.0  40.0    30.5 1
 18   Redek F., Suchomel O.     1435 Sokol Bakov                4       19.0  41.5    33.0 1
 19   Diviš J., Redek D.        1250 AŠ MB + Sokol Dobrovice    4       13.0  37.5    29.0 0
 20   Müller J., Paldus J.      1250 Sokol Bakov                1        5.0  41.0    29.5 0

Tabulka vzájemných výsledků

Ne  Jméno                     Federace Rtg  1      2      3      4      5      6      7    

1.  Lechtýnský J., Kopal J.                11:2.0  8:2.0  6:1.5  2:2.0 10:2.0  3:1.0  7:1.5
2.  Doležal R., Vavřinec T.                12:1.5  9:2.0  3:1.5  1:0.0 14:2.0  7:1.0  6:2.0
3.  Vltavský V., Kadeřábek J.              13:2.0 10:1.5  2:.5   4:1.5  6:1.5  1:1.0  9:2.0
4.  Blaháček E., Zelený T.                 14:1.0  5:1.0 16:2.0  3:.5   9:1.0  8:.5  12:1.5
5.  Jaček M., Jaček M.                     15:1.0  4:1.0 11:2.0 10:0.0 20:2.0  6:1.0  8:1.0
6.  Záhorbenský J., Šperl H.               16:2.0  7:1.5  1:.5  14:2.0  3:.5   5:1.0  2:0.0
7.  Melich J., Bureš J.                    17:2.0  6:.5  10:1.0 15:1.5 13:2.0  2:1.0  1:.5 
8.  Rigo I., Richter M.                    18:2.0  1:0.0 14:0.0 16:1.0 15:2.0  4:1.5  5:1.0
9.  Kryšpín L., Kočí V.                    19:2.0  2:0.0 13:1.0 11:1.5  4:1.0 10:2.0  3:0.0
10. Crha P., Klain V.                      20:2.0  3:.5   7:1.0  5:2.0  1:0.0  9:0.0 16:2.0
11. Vichnar D., Ulrich D.                   1:0.0 12:2.0  5:0.0  9:.5  17:2.0 13:1.0 19:2.0
12. Kopecký F., Plaček L.                   2:.5  11:0.0 17:2.0 13:0.0 19:2.0 14:2.0  4:.5 
13. Mudra P., Švejdar L.                    3:0.0 18:2.0  9:1.0 12:2.0  7:0.0 11:1.0 15:1.5
14. Hybner M., Linhart J.                   4:1.0 15:1.5  8:2.0  6:0.0  2:0.0 12:0.0 17:1.0
15. Lochman V., Krůta J.                    5:1.0 14:.5  20:2.0  7:.5   8:0.0 18:2.0 13:.5 
16. Redek F., Suchomel O.                   6:0.0 19:2.0  4:0.0  8:1.0 18:1.0 20:0.0 10:0.0
17. Karafiát V., Šoltys R.                  7:0.0 20:.5  12:0.0 18:1.0 11:0.0 19:2.0 14:1.0
18. Diviš J., Redek D.                      8:0.0 13:0.0 19:1.0 17:1.0 16:1.0 15:0.0 20:1.0
19. Müller J., Paldus J.                    9:0.0 16:0.0 18:1.0 20:0.0 12:0.0 17:0.0 11:0.0
20. Hanzlík J., Klobušiak M.               10:0.0 17:1.5 15:0.0 19:2.0  5:0.0 16:2.0 18:1.0
Individuální výsledky na šachovnicích.