Memoriál Josefa Kříže a Zdeňka Zdobiny „BAKOVSKÉ DVOJICE“

šachový přebor župy Fügnerovi

hráno 31.1.2004 v Bakově nad Jizerou, rapid šach, švýcarským systémem na 7kol

Seznam hráčů

Ne  Jméno                       Nár. Vt     Nár. Klub                    
 
1.  Vltavský Vladimír, Maršál,  2266 + 2266 4532 Slávie Turnov           
2.  Vodička Vlastimil, Jaček,   2316 + 2191 4507 Emerge Ml.Boleslav      
3.  Řehořek Martin, Jaček Mil,  2254 + 2140 4394 Emerge Ml.Boleslav      
4.  Vojta Tomáš, Soural Jan,    2270 + 2100 4370 ŠK Vlašim               
5.  Boreš Miroslav, Boreš Rom,  2181 + 2186 4367 ŠK Česká Lípa           
6.  Zdeněk Petr, Mrňa Vladimí,  2181 + 2121 4302 Sokol Benešov           
7.  Kopal Josef, Halama Vrati,  2298 + 2003 4301 Slavie Turnov           
8.  Forman Štěpán, Jínová Luc,  2200 + 2090 4290 DA Praha+ SK Česká Lípa 
9.  Polák Benedikt, Cakl Zden,  2160 + 2077 4237 Desko Liberec           
10. Wünsch Jiří, Krischke Arn,  2108 + 2069 4177 Rakovník, Benešov       
11. Vladyka Václav, Prasse Uw,  2042 + 2061 4103 ŠK Česká Lípa, Ebersbach
12. Záhorbenský Jaroslav, Rig,  2109 + 1963 4072 ŠK Bakov n.J.           
13. Dalecký Břetislav, Lesage,  2088 + 1913 4001 ŠK Česká Lípa           
14. Blaháček Evžen, Novák Jan,  2032 + 1924 3956 Desko Liberec           
15. Klain Václav, Krbeček Vác,  1959 + 1954 3863 Emerge Ml.Boleslav      
16. Wichs Jakub, Krejčí Vladi,  2090 + 1750 3840 ŠK Povrly               
17. Železný Jiří, Bürgermeist,  1914 + 1857 3771 ŠK Povrly               
18. Honců Miroslav, Veselý Pa,  1922 + 1845 3767 ŠK Česká Lípa           
19. Kaplan Daniel, Rubeš Zden,  1960 + 1778 3738 Bohemia Poděbrady       
20. Trejbal Tomáš, Mudra Pave,  1675 + 2021 3696 ŠK Frýdlant, Sokol Bakov
21. Matějovský Ondřej, Hašek,   1950 + 1740 3690 ŠK Vlašim               
22. Fuchs Oliver ,Lehmann Chr,  1588 + 2003 3591 Ebersbach               
23. Prokop Jiří, Houdek Danie,  1820 + 1760 3580 ŠK Vlašim               
24. Garšic Petr, Suchomel Old,  1987 + 1570 3557 ŠK Bakov n.Jizerou      
25. Štěpánek Stanislav, Macek,  1977 + 1550 3527 Bohemia Poděbrady       
26. Kokta Marcel, Trejbal Mar,  1839 + 1567 3406 ŠK Frýdlant             
27. Kulhánek Jaromír, Tschörn,  1607 + 1621 3228 TJ Krásná Lípa          
28. Vaníček Lukáš, Paldus Jan,  1550 + 1550 3100 ŠK Bakov n.Jizerou      
29. Novák Luboš, Vancl Vladim,  1549 + 1546 3095 TJ Sokol Koberov        
30. Klobušiak Miroslav, Klobu,  1412 + 1550 2962 ŠK Dobrovice            
31. Urválek Tomáš, Doktorová,   1525 + 1313 2838 Sp.Vrchlabí, DDM Nymburk
32. Hlavička Milan, Pazdera J,  1250 + 1434 2684 ŠK Vlašim               
33. Šoltys Roman, Vogel Jan,    1344 + 1100 2444 ŠK Dobrovice            

Výsledná tabulka

 
Místo Jméno                       Nár. Klub                     Skóre Stř.-B. Progr.   Buch.
 
  1   Vojta Tomáš, Soural Jan,    4370 ŠK Vlašim                11.5     43.0   49.0 6  60.0
  2   Kopal Josef, Halama Vrati,  4301 Slavie Turnov            10       44.5   41.5 4  62.0
  3   Vodička Vlastimil, Jaček,   4507 Emerge Ml.Boleslav       10       41.5   44.0 5  59.5
  4   Řehořek Martin, Jaček Mil,  4394 Emerge Ml.Boleslav       9.5      38.0   34.0 4  54.0
  5   Záhorbenský Jaroslav, Rig,  4072 ŠK Bakov n.J.            9        41.5   38.0 3  57.0
  6   Forman Štěpán, Jínová Luc,  4290 DA Praha+ SK Česká Lípa  9        40.0   42.0 4  55.0
  7   Vltavský Vladimír, Maršál,  4532 Slávie Turnov            8.5      39.5   37.0 4  56.5
  8   Wünsch Jiří, Krischke Arn,  4177 Rakovník, Benešov        8.5      38.0   34.0 2  54.0
  9   Trejbal Tomáš, Mudra Pave,  3696 ŠK Frýdlant, Sokol Bakov 8.5      37.0   33.5 3  51.0
 10   Wichs Jakub, Krejčí Vladi,  3840 ŠK Povrly                8        39.0   33.0 3  51.5
 11   Polák Benedikt, Cakl Zden,  4237 Desko Liberec            8        35.0   31.5 4  48.5
 12   Boreš Miroslav, Boreš Rom,  4367 ŠK Česká Lípa            7.5      43.0   36.0 4  59.5
 13   Zdeněk Petr, Mrňa Vladimí,  4302 Sokol Benešov            7.5      38.5   32.0 3  56.0
 14   Dalecký Břetislav, Lesage,  4001 ŠK Česká Lípa            7.5      37.5   30.5 2  52.0
 15   Matějovský Ondřej, Hašek,   3690 ŠK Vlašim                7.5      30.0   25.5 3  44.0
 16   Blaháček Evžen, Novák Jan,  3956 Desko Liberec            7        40.5   32.0 2  57.5
 17   Železný Jiří, Bürgermeist,  3771 ŠK Povrly                7        37.0   29.0 3  50.0
 18   Štěpánek Stanislav, Macek,  3527 Bohemia Poděbrady        7        36.0   25.0 2  50.0
 19   Honců Miroslav, Veselý Pa,  3767 ŠK Česká Lípa            7        34.0   27.0 3  46.5
 20   Klain Václav, Krbeček Vác,  3863 Emerge Ml.Boleslav       7        32.0   26.5 1  44.5
 21   Kaplan Daniel, Rubeš Zden,  3738 Bohemia Poděbrady        6.5      35.0   26.5 2  50.5
 22   Vladyka Václav, Prasse Uw,  4103 ŠK Česká Lípa, Ebersbach 6.5      34.5   27.0 3  47.0
 23   Fuchs Oliver ,Lehmann Chr,  3591 Ebersbach                6.5      34.5   26.0 1  48.0
 24   Klobušiak Miroslav, Klobu,  2962 ŠK Dobrovice             6.5      29.0   20.0 1  39.5
 25   Prokop Jiří, Houdek Danie,  3580 ŠK Vlašim                6        33.5   24.0 2  45.5
 26   Garšic Petr, Suchomel Old,  3557 ŠK Bakov n.Jizerou       6        29.0   21.0 2  41.5
 27   Kulhánek Jaromír, Tschörn,  3228 TJ Krásná Lípa           6        29.0   19.5 3  40.0
 28   Urválek Tomáš, Doktorová,   2838 Sp.Vrchlabí, DDM Nymburk 5.5      35.0   20.0 1  46.0
 29   Kokta Marcel, Trejbal Mar,  3406 ŠK Frýdlant              5.5      31.5   22.5 1  43.0
 30   Novák Luboš, Vancl Vladim,  3095 TJ Sokol Koberov         5        30.0   15.0 0  42.5
 31   Hlavička Milan, Pazdera J,  2684 ŠK Vlašim                4.5      31.0   21.0 1  43.5
 32   Šoltys Roman, Vogel Jan,    2444 ŠK Dobrovice             4.5      29.0   17.0 0  39.5
 33   Vaníček Lukáš, Paldus Jan,  3100 ŠK Bakov n.Jizerou       3.5      30.0   11.5 0  41.0

Tabulka vzájemných výsledků

 
Ne  Jméno                                     1     2     3     4     5     6     7   
 
1.  Vltavský Vladimír, Maršál,               18:2  10:1=  5:=  17:2   2:0  12:1   6:1=
2.  Vodička Vlastimil, Jaček,                19:2  11:2   8:2   4:0   1:2   7:0   5:2 
3.  Řehořek Martin, Jaček Mil,               20:1  17:=  25:2  11:2   7:0  14:2   8:2 
4.  Vojta Tomáš, Soural Jan,                 21:2  14:1=  6:2   2:2  12:1=  8:1   7:1=
5.  Boreš Miroslav, Boreš Rom,               22:1= 16:2   1:1=  7:=   8:0  13:2   2:0 
6.  Zdeněk Petr, Mrňa Vladimí,               23:1=  9:2   4:0  20:=  13:1  25:2   1:= 
7.  Kopal Josef, Halama Vrati,               24:2  12:1  10:1   5:1=  3:2   2:2   4:= 
8.  Forman Štěpán, Jínová Luc,               25:2  32:2   2:0  18:2   5:2   4:1   3:0 
9.  Polák Benedikt, Cakl Zden,               26:1=  6:0  31:1= 15:1= 10:1  19:2  12:= 
10. Wünsch Jiří, Krischke Arn,               27:2   1:=   7:1  13:1   9:1  23:2  16:1 
11. Vladyka Václav, Prasse Uw,               28:2   2:0  22:1=  3:0  26:1  17:=  27:1=
12. Záhorbenský Jaroslav, Rig,               29:2   7:1  14:1  16:2   4:=   1:1   9:1=
13. Dalecký Břetislav, Lesage,               17:1= 15:1  20:1  10:1   6:1   5:0  24:2 
14. Blaháček Evžen, Novák Jan,               30:2   4:=  12:1  22:1= 20:1   3:0  18:1 
15. Klain Václav, Krbeček Vác,               31:1  13:1  19:1   9:=  22:1  26:1  23:1=
16. Wichs Jakub, Krejčí Vladi,               33:2   5:0  21:2  12:0  18:2  20:1  10:1 
17. Železný Jiří, Bürgermeist,               13:=   3:1= 33:2   1:0  25:1  11:1= 20:= 
18. Honců Miroslav, Veselý Pa,                1:0  27:2  32:2   8:0  16:0  31:2  14:1 
19. Kaplan Daniel, Rubeš Zden,                2:0  26:2  15:1  23:1  21:1=  9:0  22:1 
20. Trejbal Tomáš, Mudra Pave,                3:1  31:1= 13:1   6:1= 14:1  16:1  17:1=
21. Matějovský Ondřej, Hašek,                 4:0  28:2  16:0  33:2  19:=  22:1  26:2 
22. Fuchs Oliver ,Lehmann Chr,                5:=  23:2  11:=  14:=  15:1  21:1  19:1 
23. Prokop Jiří, Houdek Danie,                6:=  22:0  24:2  19:1  32:2  10:0  15:= 
24. Garšic Petr, Suchomel Old,                7:0  29:1  23:0  27:2  30:1  28:2  13:0 
25. Štěpánek Stanislav, Macek,                8:0  30:2   3:0  31:2  17:1   6:0    :2 
26. Kokta Marcel, Trejbal Mar,                9:=  19:0  29:2  32:1  11:1  15:1  21:0 
27. Kulhánek Jaromír, Tschörn,               10:0  18:0  28:2  24:0  29:2  30:1= 11:= 
28. Vaníček Lukáš, Paldus Jan,               11:0  21:0  27:0    :2  33:1  24:0  31:= 
29. Novák Luboš, Vancl Vladim,               12:0  24:1  26:0  30:1  27:0    :2  33:1 
30. Klobušiak Miroslav, Klobu,               14:0  25:0    :2  29:1  24:1  27:=  32:2 
31. Urválek Tomáš, Doktorová,                15:1  20:=   9:=  25:0    :2  18:0  28:1=
32. Hlavička Milan, Pazdera J,                 :2   8:0  18:0  26:1  23:0  33:1= 30:0 
33. Šoltys Roman, Vogel Jan,                 16:0    :2  17:0  21:0  28:1  32:=  29:1