Bakovské dvojice 2005

Seznam hráčů

Ne  Jméno                                  Nár. Klub                          

1.  Řehořek Martin, Jaček Martin           2259 Emerge MB                     
2.  Kopal Josef, Ďúran Tomáš               2210 Slavie Hradec Králové/Bakov n.
3.  Vojta Tomáš, Soural Jan                2200 Spartak Vlašim                
4.  Vltavský Vladimír, Vyhnálek Bohuslav   2180 Slavia Turnov/Ateso Jablonec  
5.  Černík Lukáš, Burda Roman              2141 ŠK Pedofil                    
6.  Zdeněk Petr, Mrňa Vladimír             2105 Praha                         
7.  Melich Jindřich, Petrák Robert         2104 TJ Praga/ŠK Smíchov           
8.  Kadeřábek Jiří, Cakl Zdeněk            2096 Nisa Proseč/Desko Liberec     
9.  Záhorbenský Jaroslav, Mudra Pavel      2081 Sokol Bakov n. J.             
10. Hašpl Miroslav, Bureš Jiljí            2034 Motorlet                      
11. Kryšpín Libor, Kočí Václav             1968 AŠ MB                         
12. Pankovič Jan, Krbeček Václav           1937 Emerge MB                     
13. Rigo Imrich, Švejdar Luděk             1928 Sokol Bakov n. J.             
14. Klain Václav, Vaněček Stanislav        1917 Emerge MB                     
15. Wichs Jakub, Krejčí Vladimír           1915 ŠK Povrly                     
16. Peníška Pavel, Jakimič Viktor          1841 Desko Liberec                 
17. Prokop Jiří, Hašek Tomáš               1782 Spartak Vlašim                
18. Lochman Václav, Suchý František        1766 Neratovice/Dobrovice          
19. Ulrich David, Šmejkal Josef            1765 AŠ Mladá Boleslav             
20. Garšic Petr, Suchomel Oldřich          1692 Sokol Bakov n. J.             
21. Buchcar Tomáš, Veselý Jaroslav         1689 Krásná Lípa                   
22. Tschörner Walter, Kulhánek Jaromír     1618 Krásná Lípa                   
23. Hrdlička Jan, Sladká Hana              1555 TJ Sokol Zlonice              
24. Pazdera Jaroslav, Krejčiříková Martina 1550 Spartak Vlašim                
25. Švejdar Pavel, Matoulek Petr           1449 Sokol Bakov n. J.             
26. Dokotorová Kateřina, Urválek Tomáš     1421 DDM Nymburk/Spartak Vrchlabí  
27. Müller Josef, Vaníček Lukáš            1329 Sokol Bakov n. J.             
28. Dzyuba Sergej, Štefunda Štefan         1250 TJ Sokol Zlonice              
29. Železný Jiří, Buergermeister Michal    1032 Šachy  Povrly                 

Výsledná tabulka

Místo Jméno                                      Nár. Skóre Stř.-B. Buch. Progr.

  1   Řehořek Martin, Jaček Martin               2259 11.5     42.5  60.0   46.5
  2   Kopal Josef, Ďúran Tomáš                   2210 11       43.5  61.5   46.0
  3   Kryšpín Libor, Kočí Václav                 1968 9        38.5  54.0   38.5
  4   Záhorbenský Jaroslav, Mudra Pavel          2081 9        38.0  52.5   36.5
  5   Melich Jindřich, Petrák Robert             2104 9        37.5  53.5   38.0
  6   Zdeněk Petr, Mrňa Vladimír                 2105 8.5      45.0  60.5   41.0
  7   Vojta Tomáš, Soural Jan                    2200 8.5      41.0  58.0   34.5
  8   Černík Lukáš, Burda Roman                  2141 8.5      41.0  57.0   39.5
  9   Vltavský Vladimír, Vyhnálek Bohuslav       2180 8.5      39.5  56.5   34.5
 10   Rigo Imrich, Švejdar Luděk                 1928 8.5      39.0  53.0   36.0
 11   Kadeřábek Jiří, Cakl Zdeněk                2096 8        37.0  50.0   31.5
 12   Klain Václav, Vaněček Stanislav            1917 7.5      35.5  47.5   30.0
 13   Ulrich David, Šmejkal Josef                1765 7.5      35.0  50.0   30.0
 14   Hašpl Miroslav, Bureš Jiljí                2034 7.5      32.0  48.0   29.5
 15   Pazdera Jaroslav, Krejčiříková Martina     1550 7        33.0  44.5   21.0
 16   Lochman Václav, Suchý František            1766 7        30.0  42.5   23.0
 17   Wichs Jakub, Krejčí Vladimír               1915 6.5      37.0  52.5   26.5
 18   Pankovič Jan, Krbeček Václav               1937 6.5      35.0  48.5   30.0
 19   Peníška Pavel, Jakimič Viktor              1841 6.5      34.0  48.0   24.0
 20   Müller Josef, Vaníček Lukáš                1329 6.5      31.0  42.5   19.0
 21   Hrdlička Jan, Sladká Hana                  1555 6.5      27.5  40.5   20.0
 22   Železný Jiří, Buergermeister Michal        1032 6        40.0  55.5   30.5
 23   Prokop Jiří, Hašek Tomáš                   1782 6        33.0  46.0   25.5
 24   Buchcar Tomáš, Veselý Jaroslav             1689 5.5      35.0  48.0   24.0
 25   Dokotorová Kateřina, Urválek Tomáš         1421 5.5      34.0  45.5   19.5
 26   Tschörner Walter, Kulhánek Jaromír         1618 5        30.0  42.0   16.0
 27   Švejdar Pavel, Matoulek Petr               1449 5        28.5  40.5   17.0
 28   Dzyuba Sergej, Štefunda Štefan             1250 4        30.5  43.5   17.0
 29   Garšic Petr, Suchomel Oldřich              1692 4        24.5  36.0   15.0

Tabulka vzájemných výsledků

Ne  Jméno                                  Nár. Klub                           Celkem  1      2      3      4      5      6      7    

1.  Řehořek Martin, Jaček Martin           2259 Emerge MB                      11.5   15:2.0 10:2.0  2:1.0  6:1.0  4:2.0  9:2.0 11:1.5
2.  Kopal Josef, Ďúran Tomáš               2210 Slavie Hradec Králové/Bakov n. 11.0   16:2.0  9:2.0  1:1.0  5:1.0  7:2.0  6:2.0  3:1.0
3.  Vojta Tomáš, Soural Jan                2200 Spartak Vlašim                 8.5    17:1.5  4:1.5  6:0.0  8:1.5 14:2.0 13:1.0  2:1.0
4.  Vltavský Vladimír, Vyhnálek Bohuslav   2180 Slavia Turnov/Ateso Jablonec   8.5    18:1.5  3:.5  15:2.0 13:1.5  1:0.0 21:2.0  7:1.0
5.  Černík Lukáš, Burda Roman              2141 ŠK Pedofil                     8.5    19:2.0 14:1.5 29:1.5  2:1.0  6:1.0 11:.5  13:1.0
6.  Zdeněk Petr, Mrňa Vladimír             2105 Praha                          8.5    20:2.0 11:1.5  3:2.0  1:1.0  5:1.0  2:0.0  8:1.0
7.  Melich Jindřich, Petrák Robert         2104 TJ Praga/ŠK Smíchov            9.0    21:2.0 29:.5   8:2.0 11:1.5  2:0.0 12:2.0  4:1.0
8.  Kadeřábek Jiří, Cakl Zdeněk            2096 Nisa Proseč/Desko Liberec      8.0    22:2.0 13:1.0  7:0.0  3:.5  16:1.5 29:2.0  6:1.0
9.  Záhorbenský Jaroslav, Mudra Pavel      2081 Sokol Bakov n. J.              9.0    23:2.0  2:0.0 28:2.0 12:1.5 19:1.5  1:0.0 15:2.0
10. Hašpl Miroslav, Bureš Jiljí            2034 Motorlet                       7.5    24:2.0  1:0.0 26:1.5 29:1.0 13:0.0 18:1.0 21:2.0
11. Kryšpín Libor, Kočí Václav             1968 AŠ MB                          9.0    25:2.0  6:.5  14:2.0  7:.5  29:2.0  5:1.5  1:.5 
12. Pankovič Jan, Krbeček Václav           1937 Emerge MB                      6.5    26:1.0 18:2.0 13:1.0  9:.5  21:1.0  7:0.0 29:1.0
13. Rigo Imrich, Švejdar Luděk             1928 Sokol Bakov n. J.              8.5    27:2.0  8:1.0 12:1.0  4:.5  10:2.0  3:1.0  5:1.0
14. Klain Václav, Vaněček Stanislav        1917 Emerge MB                      7.5    28:2.0  5:.5  11:0.0 26:2.0  3:0.0 23:2.0 19:1.0
15. Wichs Jakub, Krejčí Vladimír           1915 ŠK Povrly                      6.5     1:0.0 22:2.0  4:0.0 24:2.0 17:1.5 19:1.0  9:0.0
16. Peníška Pavel, Jakimič Viktor          1841 Desko Liberec                  6.5     2:0.0 23:1.5 19:.5  28:2.0  8:.5  17:1.0 24:1.0
17. Prokop Jiří, Hašek Tomáš               1782 Spartak Vlašim                 6.0     3:.5  26:1.0 27:2.0 19:.5  15:.5  16:1.0 18:.5 
18. Lochman Václav, Suchý František        1766 Neratovice/Dobrovice           7.0     4:.5  12:0.0 25:2.0 21:0.0 26:2.0 10:1.0 17:1.5
19. Ulrich David, Šmejkal Josef            1765 AŠ Mladá Boleslav              7.5     5:0.0 24:2.0 16:1.5 17:1.5  9:.5  15:1.0 14:1.0
20. Garšic Petr, Suchomel Oldřich          1692 Sokol Bakov n. J.              4.0     6:0.0 25:1.0 21:0.0 22:1.0 28:1.0 26:1.0 23:0.0
21. Buchcar Tomáš, Veselý Jaroslav         1689 Krásná Lípa                    5.5     7:0.0 27:.5  20:2.0 18:2.0 12:1.0  4:0.0 10:0.0
22. Tschörner Walter, Kulhánek Jaromír     1618 Krásná Lípa                    5.0     8:0.0 15:0.0 23:1.0 20:1.0   :2.0 24:0.0 25:1.0
23. Hrdlička Jan, Sladká Hana              1555 TJ Sokol Zlonice               6.5     9:0.0 16:.5  22:1.0 27:1.0 25:2.0 14:0.0 20:2.0
24. Pazdera Jaroslav, Krejčiříková Martina 1550 Spartak Vlašim                 7.0    10:0.0 19:0.0   :2.0 15:0.0 27:2.0 22:2.0 16:1.0
25. Švejdar Pavel, Matoulek Petr           1449 Sokol Bakov n. J.              5.0    11:0.0 20:1.0 18:0.0   :2.0 23:0.0 28:1.0 22:1.0
26. Dokotorová Kateřina, Urválek Tomáš     1421 DDM Nymburk/Spartak Vrchlabí   5.5    12:1.0 17:1.0 10:.5  14:0.0 18:0.0 20:1.0   :2.0
27. Müller Josef, Vaníček Lukáš            1329 Sokol Bakov n. J.              6.5    13:0.0 21:1.5 17:0.0 23:1.0 24:0.0   :2.0 28:2.0
28. Dzyuba Sergej, Štefunda Štefan         1250 TJ Sokol Zlonice               4.0    14:0.0   :2.0  9:0.0 16:0.0 20:1.0 25:1.0 27:0.0
29. Železný Jiří, Buergermeister Michal    1032 Šachy  Povrly                  6.0      :2.0  7:1.5  5:.5  10:1.0 11:0.0  8:0.0 12:1.0