Přebor oddílu 2019 rapid a vážné partie

Přeborníkem oddílu ve vážných partiích se stal opět Radek Vacek 6,5 bodu ze sedmi. (Jediná remíza s Vaškem Lochmanem, započítaná ze soutěží družstev). Druhý skončil Vašek Lochman 5,5 bodu a na třetím místě se umístil Honza Paldus 4,5 bodu.

Bohužel některá utkání se nedohrála, takže u hráčů, kteří měli více než jedno nesehrané utkání (Pavel a Jarda) jsem zbylé partie kontumoval.

Výsledky naleznete v přiložené tabulce a posléze i na našich stránkách.

Přeborníkem oddílu v rapid šachu, se na Dobrovickém rapidu stal Jarda Záhorbenský, když získal celkově 6,5 bodu z 9 možných, skončil na 11.místě (15 nasazený) a do posledního kola atakoval první desítku. Škoda, že ze slibně rozehrané partie v posledním kole s P.Bělaškou vytěžil jen půl bodu.

Bohužel byla naše účast v letošním roce nízká a tak jako jediný další bakovský zástupce skončil na 103.místě Jirka Pán (2,5 bodu) z celkově 126 startujících a získal tak 2.místo v oddílovém přeboru v rapid šachu.