9. kolo 2.liga a RS

Ve 2.lize se hrál důležitý zápas Bakov n.J. A – Kolín A 5:3

Chess-Results Server Chess-results.com – 2. liga C 2022/2023

Třebaže Kolín je v tuto chvíli poslední v tabulce, má silné hráče a na nás nastoupil v dobré sestavě. My jsme naštěstí také nic nepodcenili. Kromě Mihaila Jordanova, který byl mimo republiku jsme postavili to nejsilnější včetně obou GM a Pavla Mudry. To se ve finále ukázalo jako rozhodující.

V zápase brzy remizoval Radek Vacek, možná trochu lehkomyslně, s hráčem necelých 1900 by to možná mohl zkoušet, ale Radek asi plně věřil prvním šachovnicím. Zde jsme také potvrdili naši sílu. Zvítězil GM Zezulkin i GM Leon Vološin. U Pavla Mudry je vidět, že skoro nehraje. Byl i prohraný, ale nakonec udržel remis.  Při skóre plus dva si mohl dovolit zaváhání i Jirka Kadeřábek, který jediný prohrál. Důležitý bod přidal ještě Jarda Záhorbenský a trochu horší pozice dovedli k remízám Petr Hulín i Kuba Eliáš.

AŠ MB B – Bakov D 2:3

Chess-Results Server Chess-results.com – Regionální soutěž SŠS 2022/23 skupina B

Za Bakov D nastoupil po prvé po nové registraci Petr Brych a bylo to znát. Proti svému původnímu oddílu udržel na první šachovnici remis. Mile překvapili plným bodovým ziskem Petr Kolman  a Matěj Šťastný. Remis na druhé desce přidal ještě Martin Pelant a tak ani prohra Tomáše Martínka na poslední šachovnici na celkové výhře nic nezměnila

-mr-

Zanech komentar