11. kolo 2.liga a RS

Ve 2.lize se hrál zápas Sokol Ml.Boleslav A – Sokol Bakov n.J. A – 3,5:4,5

Chess-Results Server Chess-results.com – 2. liga C 2022/2023

Náš tým byl již zachráněn a soupeř již jasný sestupující, takže v zápase už o mnoho nešlo. Přesto se žádné rychlé remízy nekonaly. Remízou sice již tradičně začal Radek, ale u něho to je zápasový standard. Martin také nebyl moc bojovně naladěn, ale soupeř s černými mi pomohl do výhody a navíc mě nastavením dámy ušetřil její uplatňování. Po chvíli přidali další body výborně hrající Aleš Hácha a Petr Hulín, dobrou remízu pak Jakub Eliáš a tak jsme rychle vedli 4:1. Jak ale bývá nejtěžší vyhrát vyhranou partii, tak to samé se dá říci o vyhraném zápase. Překvapivě prohrál Jarda a Mihail na první šachovnici ve vyhrané pozici nepomyslel včas na obranu a prohrál. O zápase tak rozhodovala až poslední partie, kde Jirka udržel remízu a zajistil nám tak výhru a pěkné celkové 7.místo.

Bakov D-Nymburk D 4:1

Chess-Results Server Chess-results.com – Regionální soutěž SŠS 2022/23 skupina B

V tomto zápase bylo naše D-družstvo favoritem a výsledkem to potvrdilo. Zvítězil Vojta Kolbaba a konečně uspěli i Tomáš Martínek a Vojtěch Landa. Také Marta Beranová si připsala bod a tak jen prohra Jakuba Martínka zachránila hosty od úplného debaklu. Naše D-družstvo tak skončilo na krásném 5.místě. Během celé sezóny zde měli možnost si zahrát naši žáci a junioři a když sestavu doplnili jeden až dva zkušení hráči, tak jsme směřovali k vítězství. I z okresního pohledu je pěkné, že až daleko za naším D-družstvem se umístilo např. družstvo AŠ MB B.

-mr-

Zanech komentar